Célnyelvi mérés
Idegen nyelvi mérés
Admin belépés
Honlap Versenyeredmények

 

2017/ 2018

 

A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat által szervezett Biztonságos Internet Napra kiírt szépirodalmi pályázaton Az időgép c. novellájával

Szőlősi-Csengő Hajnal iskolánk 6.b osztályos tanulója országos I. helyezést ért el!

Mentortanár: Karcagi Gabriella

GRATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYHEZ!

 

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei I. helyezés

Kovács Hanna 8.b

Kuzsella Petra 8.b

Losonczi Petra 8.b

Mikola Netti 8.b


Felkészítő tanár: Naftz Istvánné

GRATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYHEZ!

 


 

„Te aranyok Aranya” c. országos szavalóverseny

Simon Daniella 5.a / oklevél

Felkészítő tanár: Nagy Magdolna

Gratulálunk!

 


Benedek Elek házi olvasóverseny

Eredmények évfolyamonként:

I. helyezett: Szilvási L. Levente 2. o.

II. helyezett: Stuller Zsombor 2.o.

III. helyezett: Juhos Patrik 2.o.


I. helyezett Darnai Flóra 3.o.

II. helyezett: Sipos Gábor 3. o.

III. helyezett: Dudás Lara 3.o.

IV. helyezett: Petercsák Tímea 3.o.


I.helyezett :Áfra Dominik 4. o.

II. helyezett: Ciffra Gréta 4.o.

III. helyezett: Mészáros Alexa 4.o.

Különdíjat kapott Bódi Vivien 4.o.


Emléklapot vehetett át Szőlősi-Csengő Tünde, Magos Csenge és Kis Kamilla.


Természetesen ajándékokat is kaptak a versenyzők és egy-egy ötöst. Gratulálunk nekik!

 


2016/ 2017

 

 

Angol városi tesztmegoldó verseny

6. évfolyam:

Tóth Vince Tibor 16. hely

Kárpi Bence 20. hely

Baranyai Bence László 6. hely

7. évfolyam:

Kovács Tamás 10. hely

Csiklya Dóra és Kovács Hanna 13. hely

8. évfolyam Géczi Bálint 8. hely

Boros Andrea 18. hely


Angol megyei tesztmegoldó verseny

Baranyai Bence László 9. hely

 

Felkészítő tanár: Nagyné Balajti Ágnes

 

GRATULÁLUNK!


 

 

Regionális szövegértési csapatverseny Szabó Magda Abigél című regényéből.

IV. helyezés

A csapat tagjai:

Golenya Gréta 7. b
Kovács Hanna 7. b
Losonczi Petra 7. b

Felkészítő tanár: Naftz Istvánné

GRATULÁLUNK!

 

 

Játékos sportverseny I. hely

Felkészítő tanár: Simonné Zemlényi Emőke

GRATULÁLUNK!

 

Játékos sportverseny IV. hely

Felkészítő tanár: Simonné Zemlényi Emőke

GRATULÁLUNK!

 

Játékos sportverseny II. hely

Felkészítő tanár: Simonné Zemlényi Emőke

GRATULÁLUNK!

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei forduló III. helyezés

Kovács Hanna 7.b

Kuzsella Petra 7.b

Losonczi Petra 7.b

Mikola Netti 7. b

Felkészítő tanár: Naftz Istvánné

GRATULÁLUNK!

 

Megyei kispályás floorball diákolimpia

4-6.hely

Felkészítő tanár: Kiss Szabolcsné

GRATULÁLUNK!

 


 

 

DUE Tehetségkutató Média Pályázatán, az év online diákmédiuma kategóriában

KICSENGETŐ  iskolaújságunk országos 3. helyezést érte el

Diákújságíróink:

Takács Marcell 8.b

Ferenczi Rebeka 8.b

Tamás Orsolya 8.b

Varró Dorottya 8.b

Lengyel Panna 8.b

Árvai Fanni 4.a

Bán Bianka 4.a

Tóthfalusi Rebeka 4.a

Ujj Léda Lívia 4.a

Áfra Vivien 4.b

Prostyák Zsófi 4.a

Práger Kinga 4.b

Mentortanár: Karcagi Gabriella

GRATULÁLUNK!

 


KRESZ 8-próba

Megyei döntő 1. hely

Országos döntő 7. hely

Kolozsvári Patrik 8.b

Szabó Dániel 8.b

Gulyás Márton 8.b

Simon Dávid András 7.a

Boros Andrea 7.b

Szabó Máté 7.b

Seres Milán 7.b

Szemán Ábel 7.b

Felkészítő tanár: Henzlerné Kőszegi Erika

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

Angol nyelvi tesztmegoldó verseny

5-6. évfolyam:

Baranyai Bence 5.hely

Tóth Vince 6.hely

Kárpi Bence 10.hely

Kovács Hanna 10.hely

Losonczi Petra

7-8.évfolyam:

Géczi Bálint 5.hely

Felkészítő tanár: Kiss Boglárka

GRATULÁLUNK!

 

Floorball Megyei Diákolimpia 2.hely

Országos elődöntő 5.hely

Városi kispályás floorball verseny 5.hely

Molnár Máté I. 7.b

Molnár Máté II. 7.b

Kassai Patrik 7.b

Seres Milán 7.b

Szemán Ábel 7.b

Soltész Bence 7.a

Felkészítő tanár: Kiss Szabolcsné

GRATULÁLUNK!

 

 

Szertorna Bajnokság Sportiskola

II. hely

Dolgos Blanka 1. b

GARTULÁLUNK!

 

 

Magyar Vöröskereszt Csecsemőgondozási Verseny

Városi forduló: I. hely

Megyei forduló: II. hely

Csiklya Dóra 6.b

Kovács Hanna 6.b

Kálmán Zsombor 6.b

Felkészítő tanár: Matiszné Kucsma Tünde

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!


Kerékpáros Iskola Kupa területi forduló

I.hely

 

 

Regionális szövegértési verseny

II. hely

Elek Kitti 8.b

Ferenczi Rebeka 8.b

Tamás Orsolya 8.b

Felkészítő tanár: Naftz Istvánné

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

VERSILLUSZTRÁCIÓ-PÁLYÁZAT A KÖLTÉSZET NAPJA ALKALMÁBÓL

I-II. ÉVFOLYAM

I. helyezett TARDI KEVIN 2.b

II. helyezett LAKATOS VIOLA 1.a

III. helyezett SZŐLŐSI-CSENGŐ TÜNDE 2.b

KÜLÖNDÍJ:

KOVÁCS LILI 1.a

LAKATOS KRISZTIÁN 1.a

SZENDREI CSANÁD 2.b


III-IV. ÉVFOLYAM

I. helyezett  KUCZIK ZOÉ KITTI 4.b

II. helyezett SZATMÁRY - RÁCZ KAMILLA 4.a

III. helyezett MARSALKÓ BENCE 4.a

III. helyezett ÁRVAI FANNI 4.a

KÜLÖNDÍJ:

PRÁGER KINGA KATALIN 4.b


FELSŐ TAGOZAT

I.helyezett BOROS ANDREA 7.b

II. helyezett BAKOS KRISTÓF 8.b

III. helyezett SZAKOS KINGA 7.b

III. helyezett SZABÓ VANESSZA 8.b

KÜLÖNDÍJ:

MURI GYÖNGYVÁR 6.b

LOSONCZI PETRA 6.b

VARGA BEÁTA 6.a

 

Dr. Szabó Gyula Megyei Meteorológiai verseny

I. hely

Bán Bianka 4.a

Fazekas Anna 3.a

Imre Csaba 4.a

Tóthfalusi Rebaka 4.a

Felkészítő tanárok: Matiszné Kucsma Tünde és Tircsi Tiborné

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

NAGY KORINNA 2.b

V. Országos Szépíró Verseny megyei forduló

I. hely

GRATULÁLUNK!

 

PROSTYÁK FANNI 4.o.

V. Országos Szépíró Verseny megyei forduló

IV. hely

GRATULÁLUNK!


Megyei Szertorna Diákolimpia

Alsó tagozatos lány csapat VII.hely

Felső tagozatos lány csapat VI. hely

Fiúk csapata bronzérem!

Gratulálunk a mindhárom csapatnak!

Felkészítő tanár: Kiss Szabolcsné

 

 

ZÁHORCZKI STELLA 6.b

2015. évi karácsonyi "Szépírás" versenyen felső tagozat kategóriában

I. hely

GRATULÁLUNK!


Játékos Sportverseny Városi Döntő  IV.hely

Csapattagok:

Bán Bianka, Jánosik Balázs, Tóthfalusi Rebeka, Ujj Léda (4. a) 
Dombi Milán, Práger Kinga (4.b) 
Darnai Bianka, Fazekas Milán, Nagy Ákos, Simon Daniella (3.a) 
Glonczi Kevin (3.b)
Tóth Ágoston, Veres Boldizsár (3.c) 
Kótai Kimberli, Madar Sára, Mészáros Alexa (2.a)
Áfra Dominik, Lenkovics Patrik (2.b)

Felkészítő tanár: Simonné Zemlényi Emőke

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

AMATŐR KOSÁRLABDA Diákolimpia III. korcsoportos leány csapat

I. hely

Csapat tagjai:

Domonkos Szonja

Mikola Netti

Kuzsella Petra

Ovád Zsófia

Golenya Gréta

Kádas Evelin

Losonczi Petra

Mészáros Tamara

Kaprinyák Cintia

Deményi Kamilla

Birinyi Petra

Tamás Orsolya

Felkészítő tanár: Schmidtné Csoó Andrea

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

Kocsis Dorka Panna 4.b

A Magyar Íjász Szövetség 2014-2015.évi Suli Íjász Bajnokságon I. hely

Gratulálunk!

 

Dr. Szabó Gyula Megyei Meteorológiai verseny I. hely

Bán Bianka 3.a

Gulyás István Nimród 3.b

Létai Márk 4.a

Tóth Vince 4.a

Felkészítő tanárok: Matiszné Kucsma Tünde és Tircsi Tiborné

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

TAKÁCS MARCELL 7.b

2015.évi húsvéti "Szépírás" versenyen felső tagozatos kategóriában I.hely

GRATULÁLUNK!

 

BÁLINT ÁKOS 4.o.

"ÉSZPÖRGETŐ" Városi Matematika verseny II.hely

GRATULÁLUNK!


NYIRKÓ ISTVÁN PÉTER 3.b

Modern Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége

Streat Dance Gyermek kategória I.hely

GRATULÁLUNK!

 

"GYÖNGYVIRÁG" Népdaléneklési Versenyen BRONZ minősítést

szereztek Petőfi dalnokai:

Bálint Flóra

Nagy Eszter

Nagy Kitti

Oláh Réka Sára

Szabó Izabella Vanessza

Felkészítő tanár: Kovácsné Gávay katalin

GRATULÁLUNK!

 

 

 

Kísérletbazár "Mini Science Piknik" országos III. hely

Csapat tagjai: Madarassi Márk, Szabó Martin 7.a, Szemán Ábel 5.b,

Mikó Péter 7.a

Felkészítő tanár: Vincze Ágnes

GRATULÁLUNK!

 

Városi Terematlétika Verseny

Városi Terematlétika Verseny IX.hely

Kádas Evelin 5.b

Ovád Zsófia 5.b

Boros csaba 4.b

Nyíri Máté 4.b

Ujj Lívia Léda 3.a

Dombi Milán 3.b

Gulyás Nimród 3.b

Tarkó Norina 3.b

Felkészítő tanár: Simonné Zemlényi Emőke

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

 

SUBA CSENGE VERONIKA 4.b

2015. 03. 07. Mátrahegy teljesítménytúra – 32,4 km; 1436 m szintemelkedés

2014 Teljesítménytúrázók Társasága – gyerek kategóriában 426 ponttal (269,7 km; 10 430 m szintemelkedés)

bronzjelvényes teljesítménytúrázó

2014 Mátra teljesítménytúrázója  - 2. fokozat, ezüst érem (8 túra, 196,3 km)

2014 Mátra teljesítménytúrázója 2. legfiatalabb lány teljesítő (egyedüliként ezüstérmes)

Zsebibaba FTC Kupa csapat tornaverseny II. szabad korcsoport 3. hely

MVSI Nemzetközi egyéni tornaverseny 7. hely

GRATULÁLUNK!

 

KOCSIS DORKA PANNA 4.b

(íjászat)

  • 2015. 01.31. Miskolc, Észak-Magyarországi Országos kvalifikációs teremverseny 1. hely
  • 2014. Bükk Kupa II. fordulóján PB-HB mini lány 1. hely

  • 2014. Bükk Kupa III. fordulóján mini lány 1. hely

  • 2014. Rimaszombat Mikulás Kupán „fiúkkal összevonva” 3. hely

GRATULÁLUNK!

 

 

Kassai Patrik 6.b (futball)

Putnok város teremlabdarúgó torna 1.hely

Encsi teremlabdarúgó torna 4.hely

Románia Máramarossziget teremlabdarúgó torna 1. hely

GRATULÁLUNK!

 

 

Molnár  Máté 6.b (kajak)

Diákolimpia kajak 6.hely

Vidék bajnokság (páros)  2. hely

Magyar Bajnokság (páros) 6. hely

GRATULÁLUNK!

 

Kispályás Floorball

Országos elődöntő III.helyezés

Balogh Balázs 7.a

Kassai Patrik 6.b

Laczai Lénárd 6.b

Molnár Máté I. 6.b

Molnár Máté II. 6.b

Seres Milán 6.b

Felkészítő tanár: Kiss Szabolcsné

GRATULÁLUNK A CSAPATNAK!

 

Megyei Torna Diákolimpia

Iskolánk lány torna csapata a Megyei Torna Diákolimpián a IV. helyet szerezte meg.

Bán Bianka 3.a

Laczkó Evelin 4.a

Práger Kinga 3.b

Prostyák Zsófia 3.a

Suba Csenge 4.b

Tarkó Norina 3.b

Ujj Léda Lívia 3.a

Felkészítő tanár: Kiss Szabolcsné

GRATULÁLUNK!

 

MOLNÁR GRÉTA 8.o.

Kajak-kenu

Magyar bajnokság 1.hely

Borsod megye bajnokság 3.hely

GRATULÁLUNK!


TÓTH KRISZTIÁN 8.o.

Kajak-kenu

Magyar bajnokság 3.hely és 4.hely

Borsod megye bajnokság 1.hely

GRATULÁLUNK!

 

UJJ BALÁZS 8.o.

Kajak-kenu

Magyar bajnokság 3.hely

Borsod megye bajnokság 3.hely

GRATULÁLUNK!

 

 

SZÉP VOLT FIÚK!


-------------------------------------------

KÁRPI BENCE  4.a

2014. június 15. Triatlon 2. helyezés (országos)

2014. szeptember 18. Duatlon 5. helyezés


GRATULÁLUNK!

 

--------------------------------------------------------------

 

Versenyeredmények 2013/2014


Tanuló neve Osztály Verseny
Bálint Ákos 3.b Megyei helyesíró verseny III.
Király Olivér 7.a Megyei angol prózamondó verseny III.
Szabó Dániel Bendegúz 6.b Megyei angol prózamondó verseny III.
Czipa Fruzsina 8.b "A Pireneusi-félsziget országai" című előadás angol nyelven, városi kiselőadás I.
Bosch-sal határok nélkül városi verseny I.
Csiklya Boglárka 8.b Bosch-sal határok nélkül városi verseny III.
Városi közlekedési verseny III.
Dr. Árokszállásy Zoltán országos biológia-környezetvédelmi verseny I.
Csiklya Boglárka 8.b 8 éves kimagasló tanulmányi eredmény
Dorkó Tamás 8.b Bosch-sal határok nélkül városi verseny I.
Medve Vivien 8.b
Boros Dávid 8.b
Kovács Tamás 4.b Dr. Szabó Gyula városi meteorológiai verseny II.
Kálmán Zsombor 4.b
Benedek Alexandra 3.a
Létai Márk 3.a
Szabó Martin 7.a Kísérletbazár országos kémiaverseny III.
Molnár Kristóf 8.a
Szemán Ábel 5.b
Práger Kinga 2.b Városi tornaverseny II.
Bán Bianka 2.a
Ujj Léda 2.a
Laczkó Evelin 3.a
Kádas Evelin 4.a
Záhorszki Stella 4.a
Balogh Balázs 6.a Kispályás floorball diákolimpia regionális döntő II.
Ferenczi Tamás 6.a
Kolozsvári Patrik 6.b
Laczai Lénárd 5.b
Kassai Patrik 5.b
Kárpi Bence 3.a Megyei Duatlon és Triatlon diákolimpia II.
Boros Andrea 5.b Városi sakkverseny III.
Tímár Levente 6.b Városi ökológiai és horgászverseny csapatverseny I.
Gulyás Márton 6.b Kispályás floorball diákolimpia regionális döntő II.
Városi ökológiai és horgászverseny csapatverseny I.
Takács Marcell 6.b Gyöngyvirág népdal éneklő verseny II.
Városi ökológiai és horgászverseny csapatverseny I.
Sabbadin Laura 6.a Városi atlétika verseny 1500m III.
Posta Réka 8.b Városi atlétika versenyen kislabdadobásban elért III., valamint kajak-kenu sportágban elért kimagasló teljesítmény
Molnár Gréta 7.a Kajak sportban elért szép sikereiért: Országos Diákolimpia 6. helyezés, 3*200m váltó magyar és vidék bajnokság 1. helyezés és Városi Bajnokság 2. helyezés
Ujj Balázs 7.a Kenu Magyar Bajnokság II.
Nagy Eszter 5.b Városi zongoraverseny különdíj
Nyírkó István Péter 2.b Dance Elitte Tánciskola Hipp-hopp kategória országos I.
Tóth Krisztián 7.a Kenu Magyar Bajnokság II.
Városi elsősegélynyújtó verseny II.
Orci Vivien 8.a Városi elsősegélynyújtó verseny II.
Manzák Diána 7.a
Szalóki Karina 7.a
Károly Richárd 7.a
Nyíri Bence 4.b Kosárlabda megyei verseny II.
Nyíri Máté 3.b
Kálmán Zsombor 4.b
Korom Benedek 3.b
Kispál Tamás 4.a
Kádas Evelin 4.a
Kalocsai Máté 4.b
Ovád Zsófia 4.b
Golenya Gréta 4.b
Kaprinyák Cintia 5.b
Kótai Kevin 2.a
Kuzsella Petra 4b
Dósa Panna 4.a
Sándor Gergő 4.b
Zahar Fanni 6.b Kosárlabda városi verseny II.
Tamás Orsolya 6.b
Nagy Zsófia 6.b
Harangozó Brigitta 6.b
Lengyel Panna 6.b
Szabó Vanessza 6.b
Elek Kitti 6.b
Kaprinyák Cintia 5.b
Deményi Kamilla 5.b
Mitruska Klaudia 7.a
Birinyi Petra 6.b


Kitűnő tanulóink


1.a

1. Darnai Bianka

2. Demeter László Bence

3. Fazekas Anna

4. Fazekas Milán

5. Gergely Kristóf

6. Haluska Dániel

7. Pintér Kinga

8. Varga Benedek


1.b

1. Laczkó Léna

2. Kazsimér Bercel János

3. Glonczi Kevin István

4. Farkas Diána


2.a

1. Bán Bianka

2. Bezerédy Botond


2.b

1. Práger Kinga Katalin

2. Szőlősi-Csengő Hajnal


3.a

1. Benedek Alexandra Zsanett

2. Kárpi Bence

3. Létai Márk Szilveszter

4. Orosz Balázs Kevin


3.b

1. Bálint Ákos
2. Laczai Lehel Hunor

3. Suba Csenge Veronika


4.a

1. Ákom Károly Áron

2. Muri Gyöngyvér

3. Remeczki Róbert Patrik


4.b

1. Kovács Hanna

2. Losonczi Petra

3. Mikola Netti


5.b

1. Deményi Kamilla

2. Kaprinyák Cintia

3. Laczai Lénárd

4. Nagy Eszter


6.b

1. Tamás Orsolya

2. Hajdú Zsófia

3. Ferenczi Rebeka

4. Szabó Izabella Vanessza

5. Oláh Fanni

6. Takács Marcell

7. Kolozsvári Patrik


7.a

1. Diczházi Gergő

2. Szabó Martin

3. Tóth Viktória


8.b

1. Csiklya Boglárka


---------------------------------------------------------------------


Versenyeredmények 2012/2013


Tanulmányi versenyek

Záhorszki Stella 3. a Városi rajz verseny III.
Deményi Kamilla 4 b Petőfi megyei szavalóverseny II.
Laczai Lénárd 4. b Töprengő városi matematika verseny II.
Kolozsvári Patrik 5. b Városi angol fordítási verseny III.
Takács Marcell 5. b Megyei helyesíróverseny III.
Megyei szépírás verseny III.
Csiklya Boglárka 7. b Városi kiselőadás 2012. I.
Az állatok világnapja - városi verseny II.
Városi természet és környezetvédelmi verseny I.
Legkedvesebb olvasmányélményem megyei Különdíj
Czipa Fruzsina 7.b Városi természet és környezetvédelmi verseny I.
Legkedvesebb olvasmányélményem megyei III.
Bernáth Patrik 7. b Városi természet és környezetvédelmi verseny I.
Kiss Virág 8. a Országos PC kismester -informatikai verseny I.
Az állatok világnapja - városi verseny II.
Tulipán Levente 8. b Aritmetikai városi matematika verseny I.
Restás Réka 8.b Az állatok világnapja - városi verseny II.
Varró Gabriella 8. b Az állatok világnapja - városi verseny II.
Városi Közlekedési verseny II.
Mészáros Gréta 8. b Az állatok világnapja - városi verseny II.
Bencze Dániel 6. a Az állatok világnapja - városi verseny II.
Géczi Levente 8. b Városi elsősegélynyújtó verseny I.
Kiss Tamás 8. b Megyei elsősegélynyújtó verseny III.
Bencze István 8. b Megyei elsősegélynújtó verseny III.
Homoki Donát 8. a Megyei elsősegélynújtó verseny III.
Sportversenyek
Név osztály Verseny neve Helyezés
Kárpi Bence 2. a Megyei Duatlon verseny III.
Megyei Triatlon verseny II.
Molnár Gréta 6. a Országos Kajak egyéni verseny VI. VIII.
Országos Kajak 4-es verseny I.
Tóth Krisztián 6. a Városi úszóverseny III.
Posta Réka 7. b Az év sportolója - kajak-kenu
Városi úszóverseny I.
Városi atlétka verseny I.
Országos Kajak 4-es verseny I.
Mészáros Gréta 8. b Mazsorett országos - egyéni -bejutott az Európa bajnokságra IV.